Author: l***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 底部透明果凍有黏性 可以避免在鞋子裡滑動 但材質偏硬 在提供良好墊高效果的同時 犧牲了舒適度
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$40.00
| Material | Latex |
| Pattern Type | Graphic |
| Power Supply | None |
| Color | Baby Pink |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 4.5 cm |
| SKU | sbbath18210525156 |
Author: l***w
Date:
Review: 底部透明果凍有黏性 可以避免在鞋子裡滑動 但材質偏硬 在提供良好墊高效果的同時 犧牲了舒適度
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: f***g
Date:
Review: 質感很好,感覺很耐用,柔軟舒適,大力推薦❤️
Author: m***6
Date:
Review: It is very good, i love love love it very much!
Author: m***8
Date:
Review: 要放在長筒雨鞋裡面增高、效果不錯
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.